DZIAŁAJ LOKALNIE

Wręczenie dotacji przyznanych w ramach programu Działaj Lokalnie edycja 2014

23 lipca 2014

Do grona beneficjentów Działaj Lokalnie dołączyło kolejnych 6 organizacji - laureatów tegorocznej edycji programu. W dniu 15 lipca przedstawiciele tych organizacji otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz podpisali umowy dotacji na łączną kwotę 29 700 zł. Dofinansowane projekty zostaną zrealizowane w okresie od lipca 2014 r. do lutego 2015 r. W ich ramach prowadzone będą działania zmierzające do m.in. pogłębienia uczuć patriotycznych, aktywizacji lokalnego środowiska, włączenia się w obchody 25 lecia odzyskania wolności, integracji środowisk osób niepełnosprawnych oraz pełnosprawnych.

W tym roku do konkursu spłynęło łącznie 22 wnioski przygotowane przez organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z powiatów leżajskiego, niżańskiego, łańcuckiego oraz przeworskiego. Wszystkim wnioskodawcom dziękujemy za udział w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Działaj Lokalnie VIII - rozstrzygnięty konkurs.

26 czerwca 2014

Komisja Grantowa programu "Działaj Lokalnie VIII" na posiedzeniu w dniu 24.06.2014 r. przyznała 6 dotacji w ramach tegorocznej edycji programu.
W wyznaczonym terminie do programu wpłynęło łącznie 23 wnioski. 22 wnioski spełniające kryteria formalne udziału w konkursie poddano ocenie merytorycznej. Budżet w wysokości 29 700zł pozwolił na dofinasowanie 6 najwyżej ocenionych projektów. Zwycięzcom gratulujemy. Poniżej prezentujemy listę dofinasowanych przedsięwzięć.
Wszystkim wnioskodawcom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie projektów.

Lista dofinansowanych projektów

DZIAŁAJ LOKALNIE VIII - terminy spotkań informacyjnych

05 maja 2014

Podajemy terminy spotkań informacyjnych dla zainteresowanych udziałem w programie "Działaj Lokalnie VIII".

DZIAŁAJ LOKALNIE VIII - OGŁASZAMY KOLEJNY KONKURS GRANTOWY

22 kwietnia 2014

Do 2 czerwca 2014 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o dotacje w ramach VIII edycji programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

W tegorocznej edycji Programu "Działaj Lokalnie" wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

DZIAŁAJ LOKALNIE VIII – terminy potkań informacyjnych

23 kwietnia 2013

DZIAŁAJ LOKALNIE VIII – OGŁASZAMY KOLEJNY KONKURS GRANTOWY

18 kwietnia 2013

Do 27 maja 2013 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o dotacje w ramach VIII edycji programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

W tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Program Działaj Lokalnie – komunikat

27 marca 2013

Informujemy, iż Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku w roku 2013 prowadzić będzie kolejną edycję programu grantowego „Działaj Lokalnie” na terenie powiatów: Leżajsk, Łańcut, Nisko i Przeworsk. Na dzień dzisiejszy nie dysponujemy jeszcze dokumentami programowymi (wniosek o dotację, regulamin programu). Opublikowane one zostaną na naszej stronie internetowej prawdopodobnie w przyszłym miesiącu.
W tej edycji programu wprowadzona zostanie zamiana dotycząca sposobu składania wniosków. Będzie to można robić za pomocą specjalnego generatora. Podobnie jak w latach poprzednich zamierzamy przeprowadzić spotkania informacyjne w każdym z powiatów objętych zasięgiem programu.
O terminach tych spotkań będziemy informować za pośrednictwem naszej strony www.

Podajemy terminy spotkań informacyjnych dla zainteresowanych udziałem w programie "Działaj Lokalnie VII"

06 marca 2012

PRZEWORSK
14 marca 2012 r. (środa), godz. 13.00, siedziba Starostwa Powiatowego w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10 (sala konferencyjna).

NISKO
15 marca 2012 r. (czwartek), godz. 13.00, siedziba Starostwa Powiatowego w Nisku, ul. Pl. Wolności 2.

ŁAŃCUT
16 marca 2012 r. (piątek), godz. 13.00, siedziba Starostwa Powiatowego w Łańcucie, ul. Mickiewicza 2, (sala konferencyjna, I piętro).

LEŻAJSK
19 marca 2012 r. (poniedziałek), godz. 15.00, siedziba Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, ul. Targowa 9, (sala nr 2, parter). Należy potwierdzić udział w spotkaniu do godz. 12.00 16 marca 2012 r.

Informacje na temat programu otrzymać można w siedzibie Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, a także pod numerem telefonu 17 242 79 08.

DZIAŁAJ LOKALNIE VII - ogłaszamy kolejny konkurs grantowy

22 lutego 2012

Do 30 marca 2012 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o dotacje w ramach VII edycji programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.